Меморандум про співпрацю між Військово-медичним департаментом МОУ та Українською асоціацією стоматологів

Новини - Центральна стоматологічна поліклініка МОУ

25 травня відбулася знакова подія для української військової медицини і стоматології зокрема.

Підписано Меморандум про співпрацю між Військово-медичним департаментом МОУ та Українською асоціацією стоматологів. Таким чином скріплено підписами та печатками про  співпрацю, що триває майже з початку АТО та відкрито нові перспективи розвитку такого важливого співробітництва.

Меморандум про співпрацю між Військово-медичним департаментом МОУ та Українською асоціацією стоматологів
 
Варто зазначити, що Асоціація стоматологів України стала ініціатором проведення перших реабілітаційних операцій з використання імплантаційних технологій, що були проведені в Центральній стоматологічній поліклініці МОУ, регулярно допомагає як обладнанням так і витратними матеріалами для військових стоматологів. На черзі - організація стоматологічних кабінетів на полігонах, центрах підготовки, мобільних кабінетів в зоні АТО.
 

 

Президент Асоціації стоматологів України Мирон Угрин зазначив жахливий стан зубів мобілізованих солдатів, велика частина яких в житті жодного разу не відвідувала стоматолога, окреслив коло проблем, які асоціація буде вирішувати разом з військовими стоматологами.

Директор військово-медичного департаменту полковник медичної служби Андрій Верба подякував за вже надану допомогу та висловив впевненість, що в тісній співпраці Асоціації та військових стоматологів всякий ворог стане нашім бійцям по-зубам!

В зустрічі взяли участь помічник Міністра оборони полковник медичної служби Всеволод Стеблюк, начальник Центральної стоматологічної поліклініки МОУ полковник медичної служби Михайло Лищишин, координатор медичної служби Штабу Національного спротиву, член АСУ Марта Дацько. працівники поліклініки.