Художня реставрація зубів

Художня реставрація зубів
Художня реставрація зубів - це ціле мистецтво, в якому недостатньо просто відновити пошкоджений зуб - важливо домогтися точного збігу форми і кольору зуба, забезпечити усмішці природний і естетичний вигляд.
 
Про гарні і рівних зубах мріє кожен, але наша усмішка не завжди ідеальна. Залежно від віку і способу життя зуби піддаються негативному впливу харчових барвників, гарячої та холодної їжі, травм або захворювань порожнини рота, в результаті чого на них з'являються відколи й тріщини, потертості і потемніння емалі. Згодом з'являється потреба у відновленні краси посмішки і саме в таких випадках на допомогу приходить художня або косметична реставрація. Цей метод - відмінна альтернатива протезуванню, адже реставраційні прийоми дозволяють не тільки відновити, але і виправити положення зубів, закрити тріщини, нерівності і некрасиві щілини між зубами.
 
Завдяки сучасним технологіям, наростити зуби годі й обточуючи їх, абсолютно безболісно і безпечно - на зуб просто накладається реставраційний матеріал, аналогічний втраченої емалі! Для того, щоб повернути собі красу посмішки достатньо всього одного відвідування стоматолога! При цьому, дана процедура не тільки не пошкоджує, але і захищає зубну емаль, захищаючи зуби від подальшого стирання, карієсу і знімаючи чутливість.
 
Що таке художня реставрація зубів?
 
Художня реставрація зубів - швидка, комфортна і безболісна процедура. За допомогою унікальних методик і сучасних матеріалів ви можете усунути багато естетичні проблеми і візуально вирівняти зуби всього за кілька відвідувань. У нашій клініці використовуються надійні та безпечні композитні матеріали, абсолютно ідентичні натуральної емалі, колір яких підбирається строго індивідуально і абсолютно збігається з відтінком емалі відновлюваного зуба. Матеріали, які використовуються для художньої реставрації в ЦСП МОУ - відрізняються не тільки бездоганним естетичним виглядом, але й чудовими характеристиками міцності! Художня реставрація дозволяє нашим лікарям відтворювати форму аж до найдрібніших деталей, даруючи вам сліпучу і природну посмішку.
 
Після процедури реставрації вам не потрібні будь-які додаткові процедури. Досить буде звичайного гігієнічного догляду - щодня чистити зуби і використовувати зубну нитку, а також приходити на профілактику кожні півроку.
 
Омолоджуючий ефект реставрації зубів
 
Після проведення художньої реставрації зубів, ви будете виглядати молодше, а ваша усмішка - яскравіше! Справа в тому, що з віком наші зуби стираються і стають на кілька міліметрів коротше - це не заважає їсти, не доставляє дискомфорту або болю, але саме через це видимого оком скорочення довжини зубів, обличчя виглядає старше. Подовження зубів всього на пару міліметрів створює омолоджуючий ефект, надаючи усмішці молодий вид.
 
Клінічні приклади прямої реставрації фотополімером