Третій Національний український стоматологічний конгрес

Новини - Центральна стоматологічна поліклініка МОУ

22-23 жовтня 2015 р. відбудеться вже третій Національний український стоматологічний конгрес. Прикметно, що найважливіша стоматологічна подія року збере учасників у міжнародному конгрес-центрі Український дім (Київ, вул. Хрещатик, 2). 

 

Актуальна і практично обґрунтована тема конгресу: «Стратегія розвитку стоматології в Україні» зумовлює пріоритетні основні питання: протоколи і стандарти в стоматології; реформування стоматології у рамках загальної реформи системи охорони здоров’я в Україні; місце стоматології у військово-медичній доктрині; сучасні наукові та практичні дослідження;  важливість підтримки наукових досліджень у стоматології; значення ефективного інформування у стоматології. 

 

У програмі конгресу передбачено пленарне засідання Асоціації стоматологів України, а також роботу дев’яти симпозіумів: Особливості та проблеми надання стоматологічної допомоги в умовах проведення бойових дій, симпозіуму Молодих вчених та лікарів, симпозіуму Практичні досягнення стоматології, симпозіуму Інфекційний контроль у закладах охорони здоров’я стоматологічного профілю: практичні аспекти, а також симпозіумів з дентальної імплантології, лазерної стоматології, пародонтології, дитячої стоматології та ортодонтії. 

 

Запрошуємо взяти участь у третьому Національному українському стоматологічному конгресі, щоб ознайомитися із основними напрямками розвитку української стоматології.

 

Джерело: udenta.org.ua