Інтраоральна рентгенографія зубів

Інтраоральна рентгенографія зубів

Однак ортопантомограмма дає тільки загальне уявлення про зубах. Якщо проблема пов'язана з якимось певним зубом, то потрібно прицільний або точковий знімок.

 За допомогою нього можна більш чітко побачити зуб і періодонт. Це особливо важливо для постановки діагнозу. Прицільний знімок дозволяє не тільки виявити патологічний процес, а й визначити його стадію і ступінь поширеності.

Нерідко прицільні знімки застосовують в ході терапевтичного лікування зубів - в цьому випадку їх називають контрольними, так як вони дозволяють проконтролювати ефективність і якість лікування.

У нашій поліклініці прицільні знімки зубів проводяться як в плівковому варіанті, так і в цифровому за допомогою радіовізіографа «DIGORA» фінської компанії SOREDEX.

Радіовізіографія - цифровий комп'ютерний рентген. Спеціальний електронний датчик дозволяє лікарю моментально побачити зображення на екрані монітора і проаналізувати його. Променеве навантаження при використанні цифрових технологій в 10 разів менше в порівнянні з традиційними рентгенівськими апаратами. Це дозволяє зробити потрібну кількість рентгенівських знімків абсолютно безпечно для здоров'я пацієнта. Лікар може вести картотеку по всім пацієнтам і зберігати в пам'яті будь-яку кількість знімків, прогнозувати і демонструвати кінцевий результат лікування в порівнянні з попередніми, закладеними в комп'ютер даними.

Програма, призначена для роботи з візіографі, є графічним редактором, і з її допомогою цифрова рентгенограма може бути відкоректована і збережена в найбільш якісному вигляді.

А також дозволяє перевести знімок з негативу в позитив, створити псевдорельєфу, провести необхідні вимірювання.