На базі Центральної стоматполіклініки Міністерства оборони України триває черговий етап спеціалізованої реабілітації військовослужбовців

0

Одним з пріоритетних завдань Центральної стоматологічної поліклініки Міністерства оборони України є проведення заходів з комплексного лікування і відновлення зубно-щелепної системи воїнам АТО і ООС, а також безкоштовне встановлення їм дентальних імплантатів. Це стосується і українських військовослужбовців, звільнених з полону в кінці минулого року.

Великий внесок з проведення заходів щодо зубопротезної реабілітації здійснили Головне військово-медичне управління медичної служби ЗС України та Національна спілка стоматологів України. Керівниками цих організацій, а саме полковником медичної служби Ігорем Хоменко і Мироном Угриним був підписаний меморандум щодо проведення лікування і відновлення зубно-щелепної системи військовослужбовцям.

Фахівцями Центральної стоматологічної поліклініки МО України, спільно з лікарями Національної спілки стоматологів України, було проведено більше десятка складних операцій, встановлено більше 100 дентальних імплантів, які безоплатно надано фірмою «U-impl».

Президент Національної спілки стоматологів України Мирон Угрин підкреслив, що в ході співпраці з Головним військово-медичним управлінням ЗС України допомога військовим і далі буде продовжуватися. Таким чином, захисники України, які не шкодуючи свого життя охороняють незалежність нашої держави, цілком можуть розраховувати на якісне і своєчасне стоматологічне лікування.