2-й національний український стоматологічний конгрес

Новини - Центральна стоматологічна поліклініка МОУ

Вітаємо учасників 2-го Національного українського стоматологічного конгресу!

Вже вдруге стоматологи проводять конгрес в Україні, який координується Міністерством охорони здоров’я України за активної участі Асоціації стоматологів України. Значні темпи оновлення медичної та стоматологічної інформації, інтеграція у світову стоматологію зумовлюють необхідність тісного спілкування, обміну досвідом, інформування тридцятитисячної громади лікарів-стоматологів України про нові досягнення та інновації у стоматології.

Стратегія розвитку світової стоматології, представлена в документі «Vision – 2020» Всесвітньої федерації стоматологів (FDI), передбачає створення умов для доступної та ефективної стоматологічної допомоги завдяки оптимізації роботи лікарів-стоматологів, модернізації устаткування та впровадження нових моделей післядипломної освіти лікарів-стоматологів. Робота Асоціації стоматологів України, проведення Національного конгресу відбувається за підтримки Всесвітньої федерації стоматологів та її очільника Орландо Монтейра да Сильва.

Налагодження тісної співпраці зі стоматологами країн СНД, всебічної підтримки Національних стоматологічних асоціацій з боку FDI, проведення низки спільних заходів – головні пріоритети роботи Всесвітньої федерації стоматологів. Тому до роботи Другого конгресу залучено вчених з інших країн, створено реальні умови для обміну досвідом української та світових стоматологічних шкіл. Об’єднавши зусилля стоматологів, талановитих вчених України та світу, впроваджуючи наші з Вами здобутки, ми зможемо сподіватись на перспективу підвищення якості надання стоматологічної допомоги українцям.

Запрошуємо Вас до співпраці!