Вибілювання зубів

0

Вибілювання зубів — це зміна їх кольору за допомогою високоякісних професійних вибілюючих препаратів на основі перекису водню. Сучасні вибілюючі системи чудово справляються з проблемою, дозволяючи досягти значного і тривалого вибілюючого ефекту.

Якщо Ви бажаєте щоб Ваша усмішка була білосніжною, і при цьому процедура вибілювання зубів була максимально не шкідливою для емалі,  яка очищується, ідеальним варіантом буде використання лазерної технології.

Принцип дії цієї методики досить простий: на зуби наноситься спеціальна речовина, гель, що очищує і для прискорення його дії використовується сконцентрований лазерний пучок світла. Власне процедура вибілювання зубів полягає в зміні складу поверхні через те, що розкладається кисень, що виникає після дії речовин, що очищують. Лазер просто прискорює даний процес, дозволяючи досягти результату в найкоротші терміни. Оскільки практично всі вибілюючі гелі базуються на застосуванні перекису водню, сконцентрований пучок світла значно прискорює процес розкладання і проникнення атомарного кисню в поверхню зуба, тим самим вибілюючи його.

Прогресивна стоматологія, вибілювання зубів із застосуванням лазера, дозволяє заощадити час пацієнта і поліпшити підсумковий результат. По завершенню процедури вибілювання зуби не змінюють своїх фізичних властивостей, зберігаючи нормальну чутливість і навіть декілька підвищується міцність емалі.

Варто відмітити, що вибілювання зубів це процедура, орієнтована винятково на власні зуби клієнта. Протези і імпланти не вибілюються, через свою конструкцію і фізичні властивості матеріалів, використаних в них. В даний час лазерне вибілювання зубів є найефективнішою технологією, що не має аналогів і практично повністю складається з переваг: процедура швидкоплинна, має тривалий ефект і результат здивує навіть найвимогливішого клієнта. 

Справжнім «хітом» професійного вибілювання зубів є система вибілювання zoom3. Оскільки вона дозволяє вибілювати зубну емаль на 8-12 тонів, абсолютно не ушкоджуючи її. Система вибілювання zoom3 полягає у тому, що спочатку на зуби пацієнта наносять безкислотний вибілюючий гель, а потім активізують його дію за допомогою спеціального світла.