Шинування зубів

0

Красива посмішка - результат не тільки ідеального здоров'я зубів, але і роботи стоматолога. У сучасних клініках однією з головних методик додання зубам голлівудської краси є шинирование.

Профілактика, відбілювання зубів, своєчасне лікування карієсу - ось перелік нескладних і недорогих процедур, що дозволяють зберегти здоров'я зубів. Але є обставини, за яких стан порожнини рота не залежить від частоти відвідувань стоматологічної клініки. Індивідуальні особливості розміщення зубів, деформація зубного ряду, захворювання пародонту, схильності ясен до кровоточивості внаслідок певних захворювань змушують пацієнтів вдаватися до більш радикальних, але дієвих методів порятунку зубів, найчастіше до шинування.

Шинування зубів - ефективний спосіб створити гарну посмішку

Починають лікування з діагностики. Потім, за допомогою рентгенографії і медісследованій, лікар визначає те, які шини показані пацієнтові. Їх основне завдання в тому, щоб зменшити рухливість зубів, запобігаючи тим самим їх випадання, а також рівномірно розподілити навантаження на зуби при «переробці» їжі. Це, свого роду, арка, елементи якої більш стійкі в тому випадку, якщо вони надійно з'єднані між собою. Тому, найкращого ефекту можна досягти при шинуванні всього зубного ряду. Хоча, в першу чергу враховуються особливості і потреби кожного окремого пацієнта.

Крім того, використання шин, незважаючи на міцність кожної конструкції, дозволяє повноцінно доглядати за зубами, безперешкодно проводити різні види лікування, а також відбілювання зубів. Завдяки цьому методу посмішка підтримується в рівному і блискучому стані, що, в свою чергу, збільшує шанси пацієнта на успіх.